SEMPOZYUM

II. Uluslararası Toplum Kültür Araştırmaları Sempozyumu program kitapçığını indirmek için tıklayınız: https://yadi.sk/i/95Gg9atkJwFFCA

2-4 Ekim 2020’de yapılacak olan II. Toplum ve Kültür Araştırmaları Sempozyumu için özet gönderim süreci tamamlanmış olup hakemlerimizin değerlendirmeleri sonucu programımıza 87 bildiri kabul edilmiştir. Orijinal ve özgür bilimsel fikirlerin sunulacağı/tartışılacağı sempozyumumuza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.

NOT: Dinleyici başvuruları 30 Eylül‘e kadar alınmaya devam edecektir.

Değerli bilim insanları,

II. Uluslararası Toplum ve Kültür Araştırmaları Sempozyumu”nun Nevşehir’de yapılması planlanmıştı. Ancak pandemi nedeniyle sempozyumumuz 2-4 Ekim 2020 tarihlerinde Zoom Meeting altyapısıyla online olarak düzenlenecektir. Sempozyumun amacı bilim insanlarını bir araya getirerek bu alanlara özgü yeni bilgi ve bulguları bilimsel bir ortamda tartışmak, ortaya çıkan yeni eğilimleri saptamak, disiplinlerin kendine özgü temel güncel sorunlarını ele almak ve geleceğe ilişkin öngörü ve önerilerde bulunmaktır. Sizleri bu bilimsel toplantımıza davet etmekten onur duyarız.

Sempozyumumuzla ilgili ayrıntılı bilgileri sitemizin SEMPOZYUM linkinden edinebilirsiniz…